Skip links

ПРО НАС

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

2003

РЕЄСТРАЦІЯ КОМПАНІЇ

Компанія “Катеринопільський торговий дім” була зареєстрована.

2014

ВЛАСНИЙ АВТОПАРК

У компанії з’являються власні зерновози.

2004

ПЕРШИЙ ЕКСПОРТ ЗА КОРДОН

У 2012 році компанія вперше експортувала зернові культури за кордон.

2017

1000 КЛІЄНТ

У 2017 році компанія працює з 1000 клієнтом.

KTD (Товариство з обмеженою відповідальністю «Катеринопільський Торговий Дім») – торгівельна компанія, що спеціалізується на закупівлі агропродукції з фермерських господарств та її реалізації в країни Європи, Азії та Близького Сходу. 

Товариство з обмеженою відповідальністю  «Катеринопільський Торговий дім» було засноване в 2003 році з офісом в смт. Катеринопіль на Черкащині, а згодом центральний офіс було перенесено в обласний центр центральної України – м. Черкаси.

Фундаментальний рік товариства був спрямований на будівництво сталої і ефективної компанії: придбано власні виробничі потужності з метою приймання, доробки (очистки, сушки), відвантаження на залізничний та автомобільний транспорт зерна; тому 2004 рік став роком першого експорту продукції. 

Оскільки, основною діяльністю, впродовж періоду від заснування товариства та по даний час є саме торгівля зерном, як на експорт так і реалізація контрагентам для внутрішніх потреб (переробна промисловість), для підвищення ефективності роботи в 2014 році було утворено власний автопарк, що постійно оновлюється, та як результат дозволяє оперативно виконувати договірні зобов’язання. У разі потреби залучення  додаткового транспорту, співпрацюємо з надійним партнером експедитором ПП «Агропоставка-Сервіс». Нашим постачальникам подобається відвантажувати свою продукцію на сучасні автомобілі керовані професійними водіями компанії. Але разом з тим, для виконання контрактів та доставки с/г продукції до кінцевих покупців ми залучаємо в логістичних ланцюгах, при потребі, залізничний, річковий та морський транспорт.  

Наша команда менеджерів – це ті люди, які розвивалися, удосконалювались та набували досвіду разом з розвитком компанії, тому їх скіли дозволять вирішити будь-які завдання в найкоротший термін з урахуванням усіх поставлених завдань. 

Така стабільність надає контрагентам нашого товариства впевненості у якісному та безумовному виконанні договірних зобов’язань – а тому ТОВ «КТД» співпрацює фактично з усіма іноземними та національними зернотрейдерами присутніми на Українському ринку. 

Найбільші постійні контрагенти підприємства це відомі світові компанії: Louis Dreyfus Company Suisse SA; «SIERENTZ & CIE SÀRL»; Olam Global Agri Pte. Ltd; Cargill International SA; ADM International SARL, а географія експорту охоплює низку країн, серед яких Іспанія, Румунія, Сингапур, Португалія, Туреччина.

Крім того, звісно, КТД із задоволенням поставляє товари безпосередньо покупцям європейського континенту, доставляючи його в обумовлені строки та місце.

ТОВ «КТД» експортує зернові та олійні культури по всьому світу вже понад 20 років, тому «We are always open for cooperation!».

Чому ми?  Вам краще працювати з нами тому, що ми:

Маємо більше досвіду

Маємо бездоганну репутацію якою пишаємось

Завжди виконуємо всі пункти договір

Купуємо за дорожчою або аналогічною з конкурентами ціною але точно: 

платимо швидше;

не відмовляємось від договорів;

не кидаємо чи не обманюємо контрагентів;

якісно оформлюємо документи;

АДРЕСА

Вулиця Соборна, 43, Катеринопіль, Черкаська область

Бульвар Шевченка, 150, Черкаси, Черкаська область